Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.05.2012 11:12:04 

                    

DOPROVOD DĚTÍ MŠ RUDOLTICE

 

     Pokud bydlíte v lokalitě Rudoltice - Zámeček a Vaše dítě (děti) navštěvuje MŠ Rudoltice, můžete využít ranního doprovodu v autobuse, který je zajištěn od 10.4.2012 do 29.6.2012.

Máte-li o doprovod zájem, kontaktujte, prosím, pí Melšovou na tel. čísle 737 689 504.

 

 

PODMÍNKY DOPROVODU

     Cílem je zajistit bezpečný doprovod dětí ze zastávky Rudoltice - Zámeček do MŠ Rudoltice. Doprovod zajišťuje naše sdružení, jmenovitě jej vykonávají Šárka Melšová a Petra Kubátová.

Doprovod je zajištěn
pouze v ranním spoji 700911 31, v čase 7.32 (Zámeček) - 7.38 (Rudoltice u školy).

Rodiče:
- Jsou povinni předávat dítě doprovodu osobně a včas. Upozorňujeme rodiče, že není v našich silách zajistit, aby autobus počkal na příp. opozdilce. V případě, že dítě nebude na zastávce včas, odjíždíme bez něj.
- Seznámí své dítě s celkovou situací plánovaného doprovodu a poučí jej, jak se má v autobuse chovat. Dítě by mělo vnímat doprovod jako autoritu. Vyhrazujeme si právo odepřít doprovod dítěti, které:
     1. opakovaně nebude respektovat pokyny doprovodu,
     2. bude zvlášť hrubé,
     3. bude svým chováním ohrožovat bezpečnost ostatních cestujících.
- Odpovídají za to, co mají děti v batůžkách, kapsách apod. Doprovod není oprávněn ani povinen kontrolovat obsah batůžků či kapes, zda neobsahují nebezpečné předměty (ostré předměty, léky, apod.)
- Odpovídají za oblečení a obuv svých dětí, a za věci (šperky, finance, knížky, hračky, potraviny aj.), které si dítě bere s sebou do autobusu (mohou např. zapříčinit úraz dítěte).

Doprovod:
- Komunikuje s rodiči, v případě potřeby je informuje, příp. upozorňuje na chování. Komunikuje rovněž z pracovníky MŠ Rudoltice.
- Respektuje pravidla a zvyklosti rodiny, vždy musí zachovat absolutní diskrétnost vůči dítěti i rodičům.
- Bezpečnost a zdraví doprovázených dětí je na 1. místě! Doprovod chrání děti od zranění a nevystavuje je nebezpečným situacím.
- Je povinen předat po příjezdu doprovázené děti přítomné paní učitelce.
- Je povinen respektovat vnitřní řád MŠ Rudoltice.

JÍZDNÉ si DÍTĚ hradí samo (dle platného ceníku ČSAD). Důrazně doporučujeme pořídit dítěti tzv. elektronickou kartičku, jejíž číslo napiště prosím lihovým fixem dovnitř peněženky. V případě, že dítě bude platit mincemi, se může stát, že dítě peníze např. ztratí a nebude moci s námi odjet.

JÍZDNÉ DOPROVODU hradí společně rodiče dětí částkou 30kč/1měs./1dítě. Částka je závislá na počtu doprovázených dětí. (bude-li jich méně, částka bude vyšší). Částku prosím uhraďte k rukám paní učitelky MŠ vždy nejpozději ke každému 20. v měsíci. Zvažte možnost uhradit si doprovod najednou na celé tři měsíce!


     Ti rodiče, kteří mají zájem být informováni přímo a ihned o příp. nenadálých situacích, příp. ti, kteří by také rádi o čemkoli informovali doprovod, mohou sdělit doprovodu svá tel. čísla.

Všechny Vámi uvedené údaje sdělujete občanskému sdružení Zámeček dětem dobrovolně a jen pro interní potřeby sdružení, v souladu se zákonem č 101/2000 Sb., v platném znění.

Každý rodič svěřuje doprovodu své dítě na určenou dobu dobrovolně a na vlastní nebezpečí!
 

TOPlist