Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.05.2012 11:12:04 

                    

KDO JSME

        Občanské  sdružení Zámeček dětem je nezisková organizace, která vznikla v březnu 2011. U  jejího zrodu stáli především lidé, kteří chtějí pracovat s dětmi a pro děti všech věkových kategorií, a mají společný zájem a chuť zvelebit okolí nejen bytovek na Zámečku (výsadba zeleně, pravidelný úklid veřejných prostranství lokality – zastávka, alej, aj.)

        V současné době je naší velkou prioritou vybudování dětského hřiště pro děti všech věkových kategorií v lokalitě Rudoltice – Zámeček. Do budoucna plánujeme v téže lokalitě také např. výsadbu zeleně (včetně odpadkových košů a laviček).

 

Cíle sdružení – mimojiné - jsou:

  • vytvořit veřejný prostor, kde se mohou vzájemně setkávat rodiče a jejich děti,

  • organizování dětských programů, rodinných akcí,

  • zaměřit se na posílení rodinného života v obci a na vztah obyvatel i celých rodin k místu,

  • spolupracovat se všemi zájmovými skupinami v místě, (orgány státní správy a samosrávy, senioři, sdružení a organizace, školy, apod.)

 

        Členem se může stát jak fyzická osoba (občan) tak i právnická osoba, každý, kdo má zájem podporovat naše cíle. Podmínkou členství je souhlas se stanovami sdružení, vyjádřený v písemné přihlášce. Od člena očekáváme podporu cílů a činnosti sdružení, důstojné jednání a reprezentování sdružení, jakož i řádné placení členských příspěvků a dodržování převzatých závazků vůči sdružení. O přijetí člena rozhoduje  Představenstvo  sdružení na svém nejbližším zasedání. Máte-li o členství zájem, kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme vše potřebné.  Kontakty

TOPlist